O nas

Kim jesteśmy, co robimy? 🤔🕵️‍♀️
Szanowni Państwo, jesteśmy Fundacją Sport i Zabawa która na co dzień zajmuje się edukacją i zabawą młodych ludzi.

 

Dane fundacji 📂
Fundacja Sport i Zabawa
ul. Płomienna 6, 80-174 Otomin (Gdańsk)
NIP 604 021 82 92

 

Założycielami fundacji 👔, a co za tym idzie organizatorami Obozów Offline, są pasjonaci sportu, zabawy, edukacji, osoby o wielkim sercu, niosący pomoc i radość każdemu dziecku, Szymon Chrostowski oraz Jarek Hulko.

 

Ponad 20 naszych animatorów ⚽💃 codziennie zapewnia dzieciom w szkołach i przedszkolach na terenie całego województwa pomorskiego zajęciach z zakresu kreatywnego rozwoju na LEGO – kreatywnym budowaniu, uczą używania podstawowych narzędzi na MAJSTERKOWANIU poprzez zabawę, przedstawiają zasady PIERWSZEJ POMOCY czy usprawniają motorykę dużą na zajęciach TANECZNYCH oraz SPORTOWYCH.

 

Jednym z dzieł fundacji są Obozy Offline 📵🏕️. Pomysł narodził się już parę ładnych lat temu i od tego czasu udało się nam zorganizować około 15 obozów na terenie całej Polski! Z 10 zaprzyjaźnionych lokalizacji przywieźliśmy ponad 1000 zadowolonych uczestników.

 

Każdy z naszych obozów jest zgłaszany do kuratorium oświaty 👨‍💻. Wyjazdy zorganizowane są zgodnie z wszelkimi zasadami organizacji wypoczynku dla dzieci, a nasza wykwalifikowana kadra posiada wszelkie uprawniania kierownicze (Dominik Mojek kierownik obu obozów) oraz te niezbędne do pracy z dziećmi.